Stol 1800-talets andra hälft
2013-09-14
203227
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOL, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, klädsel i gyllenläder
Slitage