Hugo Zuhr oljemålning
2013-09-29
203133
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZUHR, Hugo (1895-1971): "Jylländskt landskap", monogramsignerad, olja på duk, 65x81 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Smärre tryckmärke