Oljemålning blommor och blad
2013-09-13
203082
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, blommor och blad, olja på duk, 17x12 cm