Taklampor 1930-40-tal
2013-09-13
203044
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 2 st med glasglober, 1930-40-tal, höjd 40-52 cm
Slitage, torkad el