Bojaner Kina
2013-09-13
203038
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOJANER, 3 st, porslin, 18/1900-tal, Kina, höjd 12-16 cm
En med mynningsnagg