Bordslampa mässing
2013-09-12
203015
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal, snäckformad skärm, reglerbar ljusarm, rund sockel, maxhöjd 76 cm
Bruksslitage