Rolf Swedberg gips
2013-09-29
203002
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SWEDBERG, Rolf (1927-2008): "Moderslycka", signerad och numrerad R.Swedberg, 1/15, gips, höjd med svartmålad träsockel 15 cm,
UTSTÄLLD: Färg och Form, utställning 885, 22/9-10/10, 2001
Smärre spricka