Tallrik Sevrès
2013-09-12
202979
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIK, porslin, 1800-tal, Sevrès, Louis Philippe, dekor i guld av blommor, diameter 24 cm
Fotring med nagg, dekorslitage