Broschnål förgyllt sterlingsilver
2013-09-13
202873
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BROSCHNÅL, förgyllt sterlingsilver, emaljdekor och glasstenar, i form av en nyckelpiga
Inköpt på The Metropolitan Museum of Art på 1990-talet