Brosch förgyllt sterlingsilver
2013-09-13
202871
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BROSCH, förgyllt sterlingsilver, emaljdekor, dekor med karneoler, aventuriner och turkoser, i form av en fjäril, längd 7 cm
Inköpt på The Metropolitan Museum of Art på 1990-talet