Madeleine Pyk teckning
2013-09-12
202847
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Madeleine Rosa Pyk 1974, bläck, 18x27 cm