Vid slipstenen oljemålning
2013-09-12
202804
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vid slipstenen, olja på pannå, 15x20,5 cm