Oidentifierad konstnär blandteknik
2013-09-12
202770
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kvinnor, otydligt signerad, blandteknik, 40x30 cm