Hans Norsbo etsning
2013-09-11
202701
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORSBO, Hans (1897-1955): Man på vinterväg, signerad o daterad Hans Norsbo 1948, etsning, 14,5x20 cm