Dosor 17/1800-tal
2013-09-11
202680
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DOSOR, 5 st, 17/1800-tal, emalj och porslin, polykromt bemålade figurscener, längd 5-8 cm
Skador, krackeleringar