Roland Kempe oljemålning
2013-09-10
202498
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KEMPE, Roland (1907-1991): Kvinnoporträtt, signerad och daterad R. Kempe -58, olja på duk, 66x50 cm