Emile Valentin oljemålning
2013-09-10
202458
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VALENTIN, Emile (1800-tal): Hamnmotiv i månsken, signerad Emile Valentin, signerad Paris 77, olja på duk, 34x47 cm
Lagningar