Hugo Zuhr oljemålning (Färg och Form)
2013-09-28
202360
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ZUHR, Hugo (1895-1971): Tallar, monogramsignerad, olja på duk, 37x45 cm
PROVENIENS: Färg och Form