Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KÖHLER, Catharina (född 1944): Vishetens källa, signerad Catharina Köhler, signerad och daterad 75 a tergo, olja på duk, 115x100 cm
202356
2013-09-09