Karl Axel Pehrson litografi
2013-09-09
202355
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska djur och växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -81, 79/500, färglitografi, bildyta 36x27 cm