Skål Kina 1700-tal
2013-09-10
202292
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, konturerat brätte, diameter 23 cm
Nagg, glasyrbortfall, spricka