Bord 1900-tal
2013-09-10
202241
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORD, 1900-tal, japaniserande dekor av tranor, bemålad trä, sarg med låda, höjd ca 77, 59x53 cm
Slitage