Figuriner Kina
2013-09-09
202237
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 2 st., keramik, Kina, He-hetvillingarna, 1800-tal, höjd 18 cm
Krackelyr