R McKinney Jr 4 st fotografier
2013-09-09
202224
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
McKINNEY, R fotografier, 4 st., The Magic square: Perfection of the quarternity, signerade, stämplade och numrerade 1/1-2/2, gelatinsilverfotografier, vardera 16x16 cm, certifikat medföljer