Sidenbroderi 1800-tal
2013-09-09
202214
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIDENBRODERI, 1800-tal, motiv av vattendrag med kvarn, par Amelie Hamrén ce 31 Juillet l´an 1817, rammått 27x35 cm
Smärre fläckar och skador