Fanny Hjelm akvarell
2013-09-09
202212
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HJELM, Fanny (1858-1944): Kustvy, signerad Fanny Hjelm, akvarell, 15x25 cm