Roberto Matta färgetsning
2013-09-09
202200
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad, 93/100, färgetsning, 38x47 cm
Gulnader