Oidentifierade konstnärer oljemålningar
2013-09-08
202178
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, 2 st, 1800 talets andra hälft, kustmotiv med segelbåtar och fiskare, signerade, olja på duk, 32x54 cm vardera
Båda med duklagningar