Ask med lock 1800-tal
2013-09-08
202177
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASK med lock, 1800-tal, klädd med genombruten dekor av förgylld mässing, diameter 15 cm