Gräddkanna silver
2013-09-08
202172
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, stämplad CMH 1808, invändigt förgylld, höjd 10,5 cm, vikt ca 88 g