Severin Nilsson oljemålning
2013-09-08
202171
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NILSSON, Severin (1846-1918): Vinterlandskap med skymningsljus, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 22x31 cm