Ytterfoder Kina
2013-09-08
202162
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, cloisonné, Kina, 1800/1900-tal, höjd 15, diameter 17,5 cm
Slitage skador