Lars Pirak färglitografi
2013-09-08
202152
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): "Den vita renen" , signerad Lars Pirak, numrerad 235/325, färglitografi, 39x54 cm