Åke Westin färglitografi
2013-09-08
202124
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WESTIN, Åke (samtida): Stortorget i Stockholm, signerad 295x360, färglitografi, 41x57 cm