Oidentifierad konstnär 1800-tal
2013-09-14
202117
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonna med barn, olja på duk, ca 51x41 cm
Skador, retuscher