Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Decemberkväll vid torget" (Småstadsvinter 1963), signerad R. Ljunggren, provtryck, färglitografi, 29x40 cm
Gulnader
202106
2013-09-08