Elis Ryberg litografi
2013-09-08
202100
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): Fåfängan, signerad Elis Ryberg, HC, litografi, 44x52 cm