Elis Ryberg oljemålning
2013-09-08
202098
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): "Hallarna i Remiremont", signerad Elis Ryberg 1979, olja på duk, 37x45 cm