Rune Rockström akvarell
2013-09-08
202063
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROCKSTRÖM, Rune (1898-1983): Motiv från Hagalund, signerad, akvarell/blyerts, 18x26 cm