Skål med lock Kina
2013-09-07
202037
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, med lock, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, motiv med drake jagandes pärla, diameter 12,5 cm
Obetydligt slitage och repor