Jacob Dahlgren etsning
2013-09-07
202034
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHLGREN, Jacob (född 1970): Betitlad X, serien under construction, etsning, signerad och numrerad 34/35, ca 44x44 cm