Ljusstakar tenn
2013-09-08
201947
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1900-talets första del, höjd 23 cm
Bruksslitage