Axel Lind oljemålning
2013-09-08
201936
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LIND, Axel (1907-2011): Motiv från Italien, signerad Axel Lind, olja på duk, 80x40 cm