Terrin Qianlong 1736-95
2013-09-07
201874
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TERRIN med lock, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av blommor, höjd 25 längd 35 cm
Skador, lagningar, sprickor