Textil 1800-talets andra hälft
2013-09-06
201652
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEXTIL, 1800-talets andra hälft, broderad, blommönstrad, 179x120 cm
Slitage, skador