Ytterfoder Japan
2013-09-05
201532
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
YTTERFODER, Japan, 1900-talets första hälft, mässing, dekor av lanskapsvy, sockel av trä, höjd inklusive sockel, ca 25, diameter ca 42 cm
Slitage, stötmärken