Oidentifierad konstnär
2013-09-05
201508
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskapsvy, akvarell, otydligt signerad, ca 31x47 cm