Oidentifierad konstnär 1800-tal
2013-09-05
201505
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, motiv av gentleman, akvarell, 27x18 cm
Gulnat papper, fläckar