Axel Herman Hägg (Haig) blyerts
2013-09-05
201502
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÄGG (Haig), Herman Axel (1835-1921): "Porträtt av Agda Sjöbohm Visby 1851", blyerts, signerad och daterad atergo Axel Herman Hägg, 21x18 cm