Stig Claesson pastell
2013-09-05
201501
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Landskap, signerad och daterad S Claesson 79, pastell, 42x52 cm